O těchto stránkách

Region Maloskalsko

Internet je velmi mocné médium, pokud se dokáže využít jeho potenciál. Mnoho subjektů již má své internetové stránky. Bohužel jejich provedení je však často na nízké úrovni po technické i obsahové stránce. Mnoha lidem je také líto investovat do tvorby vlastní internetové prezentace.

Tyto stránky vznikly jako reakci na nedostatečnou prezentaci Malé Skály na internetu jako celku. Maloskalsko je turisticky velmi významná oblast. Přesto se ještě velmi málo lidí dokáže úspěšně prezentovat.

Technologie

Na těchto stránkách používáme vlastní php aplikaci. Při vývoji vlastního redakčního systému bylo dbáno na vysohou technologickou úroveň s důrazem na optimalizaci pro vyhledávače. Proto stránka Ragion-Maloskalsko.cz používá čistě CSS layout. Adresy jsou díky použití modu rewrite logicky členěné, navíc neobsahují proměné.

Díky výše popsanému může být i jedna stránka na našem portálu úspěšná ve výsledcích fultextového vyhledávání (Google, Seznam...). Může to být také lepší varianta, než používat "na koleně" tvořené vlastní stránky.