Proč se přidat zrovna k nám?

Ješte stále přemýšlíte o možnosti vlastní prezentace na serveru Ragion Maloskalsko? Zde najdete několik důvodů pro se k nám přidat.

  • ­Existuje mnoho podobných inzertních serverů (Turistik.cz, Český Ráj.info, Cestujeme.cz, České Hory.cz), zaměřených převážně na nabídku ubytování. Žádný není tak úzce regionálně orientovaný na Malou Skálu a okolí, jako právě tato stránka. Velice těžko budete prosazovat svoji nabídku v celorepublikové konkurenci. Pokud ale někdo bude hledat v regionu, máte mnohem větší šanci.
  • Co se týče jiných nabídek než ubytování (restaurace, služby), moznosti prezentace jsou již velmi omezené. Na této stránce tedy spojujeme veškerou nabídku regionu do ucelené prezentace.
  • Jistě si dokážete svépomocí zařídit nějaké stránky. Je ale otázka jak budou úspěšné. Na vývoji serveru Region Maloskalsko se podílel tým odborníků na webdesign a optimalizaci pro vyhledavače. Stránky proto dodržují všechny platné moderní standarty.
  • Cena za inzerci byla stanovena s ohledem na stáří projektu. Abychom na sebe upozornili, je cena za inzerci velmi příznivá.