Co pro Vás můžeme udělat

Rád bych Vám nabídl zřízení placené prezentace na stránkách Region Maloskalsko.

Prezentace na našem serveru je levnější

Prezentace založená na serveru Region Maloskalsko je levnější řešení, než tvorba vlastních stránek (které také vytváříme). Přesto díky optimalizaci může být plnohodnotnou náhradou klasických stránek.

Získáte tím možnost připravit si profesionálně provedenou prezentaci přesně podle Vašich přání a bez reklam (nasazení reklamy plánujeme během srpna 2009). Navíc velmi dobře optimalizované pro vyhledavače.

Již jste se našli?

Je možné, že se o Vaší firmě na stránkách Regionu Maloskalsko již píše, přestože nejste našimi zákazníky. V našem zájmu je poskytovat maximálně komplexní informace. Pokud by na našich stránkách byly pouze prezenace dvou firem, jistě by to nebylo pro návštěvníky příliš zajímavé.

Tím, že se v této situaci stanete platícím zákazníkem získáte předevsím možnost přispůsobit si prezentaci vlastním představám a rozšířit ji o Vámi požadované informace.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás. Pokusíme se Vám nabídnout nejoptimálnější řešení. S každým zákazníkem jednáme individuálně - konečné řešení ,včetně ceny, přispůsobujeme jeho požadavkům. Přesto na závěr uvedeme orientační přehled cen.

­